O produktech NiteCore

Nitecore CR6 lovecká sada

Obrázek pro článek Nitecore CR6 lovecká sada

Mysliveček na čekané, lhostejno zda mladý či dříve narozený, tu a tam zatouží po paprsku světla. K tomuto účelu si pořídí svítilnu, nejlépe značku Nitecore. Časem zjistí, že svítilně něco chybí a začne pátrat po doplňcích, které zvýší uživatelský komfort nebo nabízí nové, lepší funkce.

Nitecore P12GT. Kdo chvilku stál…

Obrázek pro článek Nitecore P12GT. Kdo chvilku stál…

…stojí opodál: Včera horká novinka, dnes šeď průměru. Ale vývojáři Nitecore nespí na vavřínech. Věnovali pozornost oblíbené svítilně P12 s cílem nabídnout nejen větší výkon, ale také vylepšení užitných vlastností. Výsledkem snahy je model P12GT pyšnící se výkonem 1000 lumenů a dosvitem do vzdálenosti 320 metrů, což je o úctyhodných 88 metrů dál než její předchůdce.

Nitecore MT22A - Jistota do kapsy

Obrázek pro článek Nitecore MT22A - Jistota do kapsy

Výkonná a téměř miniaturní, lze ji mít u sebe při každé příležitosti. I když… Řekněme raději téměř při každé. Při 81 milimetrech délky, šířce 21 mm, výšce 41 mm a hmotnosti 49 gramů (včetně dvou AA baterií necelých 10 deka) si plně zaslouží charakteristiku přenositelná a kapesní. MT22A bez problému pojme i kapsička na pánském saku a dámy jistě ocení možnost uložení do psaníčka.

Nitecore MH12GT - Rozšíření rodiny taktických svítilen

Obrázek pro článek Nitecore MH12GT - Rozšíření rodiny taktických svítilen

Svět taktických svítilen je rozmanitý jako oceán. Jen pod značkou Nitecore v něm plave přehršel zdatných pomocníků. Představujeme vám jednoho z nejnovějších, svítilnu MH12GT.

Zobrazuji 4 (1 - 4 Z celkových 17+)