O produktech NiteCore

Nitecore MT22A - Jistota do kapsy

Obrázek pro článek Nitecore MT22A - Jistota do kapsy

Výkonná a téměř miniaturní, lze ji mít u sebe při každé příležitosti. I když… Řekněme raději téměř při každé. Při 81 milimetrech délky, šířce 21 mm, výšce 41 mm a hmotnosti 49 gramů (včetně dvou AA baterií necelých 10 deka) si plně zaslouží charakteristiku přenositelná a kapesní. MT22A bez problému pojme i kapsička na pánském saku a dámy jistě ocení možnost uložení do psaníčka.

Nitecore MH12GT - Rozšíření rodiny taktických svítilen

Obrázek pro článek Nitecore MH12GT - Rozšíření rodiny taktických svítilen

Svět taktických svítilen je rozmanitý jako oceán. Jen pod značkou Nitecore v něm plave přehršel zdatných pomocníků. Představujeme vám jednoho z nejnovějších, svítilnu MH12GT.

Nitecore R25

Obrázek pro článek Nitecore R25

Společnost Nitecore umí vždy překvapit, samozřejmě příjemně. Příkladem je taktická dobíjecí svítilna R25 vybavená vlastním inteligentním dobíjecím dokem. Umí rozpoznat, zda baterie ve svítilně je nabíjecí či ne. Pokud ne, upozorní uživatele blikáním indikátoru na R25. Optimálním zdrojem energie je speciální akumulátor (součást balení) 18650 (NL188DW). Případně je možné použít dvě lithiové baterie CR123A (nejsou součástí balení).

Monster série

Obrázek pro článek Monster série

Monstróznost vyvolává obavy. Slovo „monstrum“ většinou vyvolá představu Frankensteina, případně Vetřelce. Ale ne vždy nadměrnost vede ke zkáze a ničení. Například Tiny Monster série výrobce svítilen všeho druhu Nitecore přinese prospěch každému, kdo potřebuje vidět dobře a daleko. Výraz „Monster“ popisuje velikost, ale především výkon.

Zobrazuji 4 (1 - 4 Z celkových 17+)