Lovecká sada MH25

Lovecká sada MH25

Štamgasti by neměli lézt do hospody bez peněz a myslivci do lesa bez pořádné výbavy. Zejména jde-li o dobrodružství cílící vstříc loveckým zážitkům. Lovecká sada MH25 je to pravé ořechové a správný milovník lesa a lovu by bez ní neměl udělat ani krok.

Známý výrobce Nitecore rozumí potřebám lovců a připravil soupravu, jejíž obsah přispěje ke zdárnému průběhu výpravy ať už do tuzemských lesů nebo do savan či jiných exotických lovišť. Nejen na výpravě za zvěří je nutné dobře vidět, i když vidět není. Proto základem lovecké sady je svítilna MH25 ve společnosti vhodných doplňků.

Zdroj světla taktické svítilny je výkonná LED dioda CREE XM-L (U2) o výkonu 860 lumenů a dosvitem do vzdálenosti více než 230 metrů. Na plný výkon Turbo vydrží svítit úctyhodných 105 minut. Dalšími režimy jsou Vysoký se 320 lumeny, Střední 130 lumenů a Nízký 40 lumenů. Jak je u svítilen Nitecore obvyklé, jsou standardní režimy doplněny speciálními, a to Stroboskop a SOS pro řešení krizových situací. Příslušenství sady nabízí i dva světelné filtry, červený a zelený.

Pohyb v terénu, mnohdy obtížném a nepřehledném, v sobě nese riziko nejen zranění, ale také poškození výstroje, což může mít fatální následky. Toto riziko je u MH25 sníženo na minimum. Tělo vyrobené z odolné slitiny leteckého hliníku s povrchem eloxovaným dle normy Military HA III přežije pád z výšky až 1,5 metru a norma IPX-8 dovoluje bezpečný ponor až do hloubky 2 metry.

Velice důležitou vlastností Nitecore MH25 je možnost jejího upevnění na zbraň. Potřené příslušenství není součástí sady z praktického důvodu: Univerzálního uchycení neexistuje, vhodnější je individuální pořízení potřebného. Zdrojem energie mohou být jak nabíjecí, tak nenabíjecí lithiové baterie. Proto k příslušenství náleží i USB nabíjecí kabel. Jeho protějšek, nabíjecí mikro USB port je odolný vodě, prachu i nárazu. Pocit jistoty dodává i design bránící kutálení svítilny.

loveckou sadou MH25 můžete bez obav vyrazit za jakýmkoliv dobrodružstvím s pocitem jistoty.