Mikrosvítilna Nitecore T0

Mikrosvítilna Nitecore T0

V Nitecore T0 je zabudován odolný háček, jehož prostřednictvím lze svítilnu upevnit ke klíčence či karabině na batohu. Fantazii se však meze nekladou a microsvítilnu lze přepravovat prakticky kdekoliv. 

Nespornou výhodou této baterie je i přes její malou konstrukční velikost vysoký světelný výkon, který nabízí. Samozřejmostí je i jednoruční ovládání. Světelný režim se zapíná a vypíná rotací titanového proužku. Zbytek těla micro svítilny je vyrobený z eloxovaného hliníku, který je odolný vůči nárazům a mechanickému poškození. Povrch baterie je zdoben drážkováním, které je natolik jemné, že nenarušuje okolní předměty například během transportu, ale zároveň je povrch dostatečně upraven, aby zabránil nechtěnému vyklouznutí z ruky. Tvarově je svítilna vybavena úpravami pro zamezení samovolného pohybu, například kutálení se po stole.

Hlavní komponentou svítilny Nitecore T0 je Nichia LED dioda, která má životnost 100 000 hodin, přičemž napájecím zdrojem je pouze jedna AAA baterie. Doba nepřetržitého svícení dosahuje 21 hodin o síle dvanáct lumenů. Použít ji lze i pod vodní hladinou, limit vodotěsnosti je stanoven na 2 metry. Hmotnost svítilny bez baterie tvoří pouhých sedmnáct gramů.

Svítilna je rovněž i designovým doplňkem, je dostupná v pěti barvách – modré, světle modré, fialové, zlatavé a černé. Se svítilnou Nitecore T0 budete mít možnost si světlo brát všude s sebou, tak neváhejte.