Nitecore EC4S

Nitecore EC4S

Dokonalost Nitecore EC4S spočívá v ergonomickém tvaru těla umožňujícím velmi pevný úchop. To uživatel docení v okamžiku potřeby světla v nepřehledné situaci. Také proto svítilna představuje vynikající alternativu vhodnou do nejrůznějších prostředí. Ať už jde o volnou přírodu nebo průmyslové areály. Extrémní sporty, adrenalin vášnivých nimrodů, složitá práce záchranářů nebo horské služby. Dobře poslouží i hasičům a ostrahám jak v exteriéru, tak v interiéru.

Nejen tvar, ale také jiné vynikající vlastnosti dělají z EC4S premianta. Příčinou je použití unikátní výrobní technologie tlakového vstřikování leteckého hliníku, a to poprvé na světě. Vlastnosti nedosažitelní klasickým obráběním na CNC strojích. Kromě moderního a funkčního tvaru jde například dokonalý odvod produkovaného tepla, nízkou hmotnost nebo extrémní odolnost.

Zdrojem světla je LED CREE Xlamp XHP50 s maximálním výkonem 2 150 lumenů a dosvitem až do vzdálenosti 280 metrů. Energii svítilně EC4S dodávají baterie, a to buď dvě 18650 nebo čtyři CR123. Uzávěr pro výměnu baterií je opatřen závitem a umožňuje upevnit EC4S na stativ, což jistě potěší fotografy nočních výjevů.

Duální spínač u hlavy Nitecore EC4S ovládá 5 základních světelných režimů. Turbo 2150 o výkonu lm, Vysoký 1100 lm, Střední 400 lm, Nízký 80 lm a Ultra nízký lm. Doplněny jsou třemi speciálními Stroboskop, SOS a Maják, které uvítají nejen profesionálové, ale každý kdo tráví noci v lůně přírody. Použití samostatných doplňků rozšiřuje vějíř světelných režimů. Sada filtrů, červený, zelený, modrý a bílý. Dále bílý difuzér měnící svítilnu v osvětlovací těleso nebo červený kužel jako nástroj pro řízení dopravy.

Nitecore EC4S nepochybně potěší mnoho uživatelů mnoha profesí: Od nočních ptáků přes extrémní sportovce, záchranáře, hasiče, příslušníky ozbrojených složek až po více či méně rozsáhlých areálů.

Není na co čekat. Nejvyšší čas zařadit se mezi ně.