Nitecore EC4SW

Nitecore EC4SW

V jednoduchosti je síla. Rčení s kořeny v dávném starověku každodenně ukazuje svou pravdivost. Jedním z důkazů je i svítilna Nitecore EC4SW. Speciální výrobní technologie tlakového vstřikování slitiny leteckého hliníku jí dala do vínku vlastnosti nedosažitelné klasickým obráběním, a to ani na CNC strojích. Detaily odlišující mistrovský kousek od šedi průměru jsou mnohem snáze připravitelné při výrobě matrice a jednotlivé odlitky jsou si podobné jako vejce vejci, bez jakýchkoliv odchylek.

Nitecore EC4SW je synonymum pro moderní design, precizní zpracování, ergonomický tvar přesně zapadající do dlaně, vysoká odolnost proti nárazu, oděrkám i chemickým vlivům (povrch eloxován dle normy HA III military), vodotěsnost při ponoru až do hloubky 2 metry (dle normy IPX-8).

Nejen vzhledem potěší EC4SW milovníky dokonalosti. Plejáda funkcionalit a vychytávek je připravena vést vítězný boj s temnotami.

Zdroj světla svítilny LED CREE MT-G2 se světelným výkonem až 2 000 lumenů poskytuje celkem osm světelných režimů Od nejsilnějšího Turba přes Vysoký s polovičním výkonem a Střední – 400 lumenů až k nízkému – 50 lumenů a konečně jednolumenový Ultra nízký vhodný ke čtení ve stanu. Poslední tři režimy jsou speciální: Stroboskop, SOS a Maják.

Energii svítilně poskytují buď 4 baterie CR123A nebo 2 akumulátory Li-lon 18650. Elektronika EC4SW zabrání nesprávnému vložení baterií, umožní dobu svitu až 325 hodin a na indikátoru zobrazuje zbytkové napětí baterie s přesností 0,1 V. Dioda je napájena konstantním proudem i při klesajícím napětí ve zdroji. V této souvislosti nelze opomenout ani vylepšenou technologii absorbování tepelné energie ATR, která chrání svítilnu proti přehřátí.

Plynulý a plný kužel světla Nitecore EC4SW modelovaný precizně provedeným reflektorem s texturovaným povrchem bezpečně provede každého tmou i příšeřím tohoto světa. Ultra čiré tvrzené přední sklíčko s oboustranným anti reflexním povrchem nedovolí, aby smysly byly ošáleny falešnými tóny.

Je-li v jednoduchosti síla, pak Nitecore EC4SW je jednoduchost.