Nitecore MH10

Nitecore MH10

Svítilna, kterou lze využít jak pro venkovní využití během sportovních a pracovních příležitostí, ale také doma. Svítilna je schopna po dobu až 75 minut vyprodukovat svit o intenzitě až 1000 lumen. Tento světelný režim řadí svítilnu mezi výkonnostně silnější výrobky.

Svítilnu je možné nastavit také na nižší intenzitu svitu, která dosahuje výkonu 240 lumenů. V rámci této světelné kategorie dosáhneme doby použitelnosti více jak 5 hodin. Nízký režim je oproti tomu možné používat mezi dvaceti až dvaceti osmi hodinami, ovšem za předpokladu, že nám vyhovuje intenzita svitu o síle 70 lumen. Ultra-nízký režim dosahuje u svítilny Nitecore MH10, podobně jako i u jiných typů svítilen Nitecore, intenzity o síle 1 lumen. Tento režim lze na druhou stranu mít v provozu neuvěřitelných 300 – 520 hodin. Vedle těchto standardních kontinuálních světelných režimů je svítilna schopna SOS, stroboskopického svitu a funkce maják. Tyto funkce je vhodné použít především v situacích, kdy je nutné přivolat pomoc, nebo se bránit případnému útočníkovi.

Akcentované časové rozpětí je způsobeno tím, že k výkonu svítilny je nutné vložit do svítilny baterie. Tyto baterie se ovšem liší, jak způsobem jejich případného dobíjení, tak také výkonností. Do svítilny je tedy možné vložit baterie typu CR123 nebo 18650. Akumulátory 18650 mají zřejmou výhodu, jsou uzpůsobeny opětovnému nabití, kterého lze docílit prostřednictvím zabudovaného USB portu. Akumulátory tak není nutné ze svítilny vyjímat a celý proces je mnohonásobně usnadněn.

Z technických parametrů svítilna disponuje indikátorem stavu baterií, který informuje o stavu vložených baterií či akumulátor. Svítilna je také vybavena tvrdým ultra-čirým předním sklíčkem a na svém povrchu pokryta slitinou leteckého hliníku. Svítilna je rovněž voděodolná a to až do hloubky 2 metrů.