Nitecore MH12GT - Rozšíření rodiny taktických svítilen

Nitecore MH12GT - Rozšíření rodiny taktických svítilen

Svět taktických svítilen je rozmanitý jako oceán. Jen pod značkou Nitecore v něm plave přehršel zdatných pomocníků. Představujeme vám jednoho z nejnovějších, svítilnu MH12GT.

Zdrojem světla MH12GT je dioda LED CREE XP-L HI V3 dosahující maximálního výkonu 1000 lumenů s intenzitou kužele 25700 kandel. Vděčí za to průlomové technologii SC5, která až zdvojnásobuje výkon oproti obdobným diodám, a to při současném prodloužení životnosti a dosvitu na vzdálenost 321 metrů. Tyto vlastnosti zcela jistě nejsou k zahození a dokládají úsilí vývojových pracovníků Nitecore.

Dioda může být zásobována energií pocházející buď z jednoho akumulátoru Li-Ion 18650 (součást balení) nebo dvou lithiových baterií CR123A. Použitím akumulátoru využijete ve svítilně zabudovaný mikro USB port sloužící k přímému dobíjení. K tomu získáte bonus v podobě prodloužení doby svícení na plný výkon o 25%, u středního výkonu téměř o 50%. A když jsme u výkonu, tak kromě vysokého (1000 lm) a středního (280 lm) disponuje MH12GT ještě dvěma režimy kontinuálního svícení: Nízkým (55 lm) a ultra nízkým (1 lm). Jak bývá u taktických svítilen zvykem, i tato má v repertoáru blikání ve třech režimech: Stroboskop, maják a SOS.

Design svítilny poskytuje pohodlný a spolehlivý úchop a boční spínač snadné přepínání mezi všemi světelnými režimy. Díky rozměrům, 13,92 cm do délky a průměru 2,54 cm, padne do ruky jako ulitá. Patentovaný indikátor ukazuje zbytkové napětí baterie s přesností 0,1 V a máte tak jistotu, že neskončíte uprostřed akce ve tmě. Odolná slitina leteckého hliníku, použitá k výrobě těla MH12GT, s povrchem eloxovaným dle normy HAIII military garantuje přežití svítilny i po pádu z výšky 1,5 metru. Norma IPX8 zase dovoluje dočasný ponor až do hloubky 2 metry.

Taktická svítilna MH12GT bude bez pochyb ozdobou výbavy jak profesionálů (ozbrojené složky nebo záchranáři), tak outdoorových nadšenců (turisté nebo jeskyňáři) a samozřejmě každého, kdo má rád dobré světlo. Zbývá udělat poslední krok. Navštívit některého z našich prodejců a stát se šťastným majitelem MH12GT.