Nitecore MH1A

Nitecore MH1A

Svítilna, kterou je možné nabíjet jak bateriemi typu AA, tak Li-Ion baterií, kterou lze nabíjet přímo ve svítilně Nitecore MH1A. Obvod, po kterém je veden proud až do akumulátoru je zcela bezpečný a rychlý, zcela přesně detekuje napětí.

Pro zajištění co možná nejdelší doby používání svítilny lze nastavit odlišné světelné režimy, které se liší různou intenzitou svitu, kterou produkují. Největší režim, kterým svítilna disponuje je režim turbo, který dosahuje 550 lumen. Druhý největší režim je roven 81 lumenům, režim střední je přednastaven na 18 lumenů a režim nízký na 7 lumenů. Je vhodné podotknout, že většina svítilen nedosahuje tak vysokého svitu jako tato svítilna. Je zcela logické, že od zvolené intenzity se odvíjí i doba použitelnosti svítilny. Čím větší je intenzita svitu, tím kratší je doba použitelnosti. Maximální doba použití svítilny je rovna 23 hodinám na jedno nabití baterií.

Vedle těchto kontinuálních světelných režimů disponuje svítilna také funkcemi stroboskop a SOS. Svítilna je vybavena inteligentní paměťovou funkcí, díky které se po opětovném sepnutím aktivuje ten stejný režim, jako byl nastaven při posledním použití.

Li-ion baterie lze nabíjet prostřednictvím USB nabíjecího portu. Tento port je stejně jako celá svítilna odolný vůči vodě, nárazu i prachu. Pro zajištění všech těchto charakteristik bylo nutné zajistit také kvalitní komponenty, kterými jsou tvrzený letecký hliník a tvrzené sklíčko s anti-reflexní vrstvou.

Dosvit u svítilny je roven 125 metrům.