Nitecore MH27

Nitecore MH27

S hrdostí vám představujeme vítěze, taktickou svítilnu Nitecore MH27. V německém Essenu již přes 60 let udělují ceny Red Dot Design Award určené pro výjimečné počiny v oborech průmyslového a produktového designu. V roce 2016 byla do rodiny oceněných přijata taktická svítilna MH27 s mnoha špičkovými parametry. 

Úcty hodný výkon 1000 lumenů dovolující osvítit objekty vzdálené až 462 metrů řadí svítilnu do špičky dané kategorie. Značnou zásluhu na tom nese dioda CREE XP-L HI V3  ve spolupráci s hlubokou parabolou a precizně zpracovaným hladkým reflektorem. Parabola je navíc osazena sekundárními diodami v barvách červená, zelená a modrá a UV LED diodou produkující světlo v ultrafialovém spektru.

Nitecore MH27 má komfortní ovládání sestávající s taktického spínače a dvou tlačítek u hlavy svítilny pro výběr jednoho ze čtyř základních a šesti speciálních světelných režimů. K základním patří Turbo (1000 lumenů), Vysoký (255 lumenů), Střední (55 lumenů) a Nízký (1 lumen). Speciální jsou SOS, Stroboskop, Maják, Červená, Modrá a Zelená.  Ovládání nabízí okamžitý přístup k Turbo módu a k Červené. 

Zdrojem napájení svítilny MH27 je buď nabíjecí akumulátor Li-lon 18650. K nabíjení slouží integrovaný mikro USB konektor odolný vůči vodě, prachu i nárazu. Dobíjecí kabel lze zapojit do nabíječky na mobil, Notebooku, USB auto adaptéru apod. Alternativu představují dvě baterie CR123A.

Vysoce účinná elektronika prodlužuje dobu svícení až na 708 hodin, brání špatnému vložení baterií, přes integrovaný indikátor zobrazuje stav baterií. Svítilna díky moderní technologii umí regulovat svou teplotu. Její tělo je vyrobeno z odolné slitiny leteckého hliníku s povrchem eloxovaným dle normy HEIII military. Vodotěsnost je garantována až do hloubky 2 m a nárazu vzdornost do pádu z výšky 1,5 metru.

Nitecore MH27 je moderní a spolehlivý pomocník. který nezklame ani ani v těch nejnáročnějších podmínkách za jakých pracují policisté, záchranáři nebo vojáci. Nepochybě ji ocení i outdooroví nadšenci nebo myslivci.