NiteCore MH2A

NiteCore MH2A

Taktická svítilna, která svým majitelům nabízí dosvit do vzdálenosti sto třiceti pěti metrů. Intenzita, kterou je do této vzdálenosti možné spatřit je při maximálním možném režimu turbo rovna šesti stům lumen. Dalším světelným režimem s nižší intenzitou je vysoký režim, který nabízí více jak dvě stě lumen, v pořadí dalším výkonnostním režimem je střední mód, který je roven osmdesáti lumenům a poslední světelný mód, který svítilna NiteCore MH2A je schopna vyprodukovat dosahuje dvaceti dvou lumenů.

Specifické tvarování svítilny zabraňuje jejímu samovolnému pohybu v prostoru, protože není možné jí kutálet bez cizího zavinění. Další nepopiratelnou výhodou svítilny je napájení skrze zabudovaný micro USB port, který dodává potřebnou energii akumulátoru NL1427, který je umístěn ve svítilně. V případě nouze je svítilna schopna výkonu také při použití dvou kusů klasických tužkových baterií. Je tedy obstojnou společností i na expedice, kde hrozí, že nebudete jistou dobu moci čerpat elektrickou energii.

LED dioda situovaná v této taktické svítilně dosahuje lepší intenzity svitu než jiné produktu z této kategorie vzhledem k specificky tvarovanému reflektoru, který je schopen světlo po parabole vést odlišným způsobem, čímž zajišťuje delší dosvit svítilny.

Z konstrukčního hlediska je svítilna vyrobena ze slitiny leteckého hliníku, který ji činní poměrně lehkou i přes relativně zajímavou výkonnost. Bez akumulátoru má svítilna Nitecore MH2A hmotnost necelých sto gramů.

Svítilna je uváděna do provozu stisknutím patního spínače, který je chráněn U-kroužkem, jenž nejen zabraňuje náhodnému sepnutí, ale také zlepšuje manipulaci se spínačem v pracovních rukavicích.