Nitecore MH41

Nitecore MH41

Nitecore MH41 je skvělá nabíjecí taktická svítilna s úžasným výkonem a dosvitem bez pěti metrů půl kilometru. Vynikající pomocník policistů, vojáků nebo záchranářů při pátrání po ztracených osobách za noci, deště či sněžení, kdy naděje na úspěch slábne s každým okamžikem. Svítilnu ocení i myslivci a lovci dohledávající střelenou zvěř. Nemluvě o outdoorových nadšencích a vůbec všech, kteří touží dohlédnout co nejdále.

Světlo poskytuje dioda LED CREE XHP50 s výkonem světelného toku 2 150 lumenů a svítivostí 61,4 kandel. Zdrojem energie mohou být buď dvě baterie Li-lon 18650 nebo akumulátor, případně lithiové baterie CR123. Napájecí adaptér má MH41 zabudován v těle svítilny. Účinná elektronika nabízí kromě extrémně dlouhé doby svícení (až 850 hodin) také ochranu proti nesprávnému vložení baterií, integrovaný indikátor stavu baterií a moderní technologii regulace teploty.

Svítilna MH41 umí pracovat v osmi režimech. Při použití aku 18650 Turbo (2 150 lm 60 minut, Vysoký (1 230 lm až 150 minut), Střední (580 lm až 345 minut), Nízký (90 lm až 32 hodin a 15 minut) a Ultra nízký (1 lm až 850 hodin). Zbývající tři režimy jsou speciální: SOS, stroboskop a maják. Ovládání je velice jednoduché, a to pouhými dvěma tlačítky s okamžitým přístupem k režimům Turbo a Ultra nízký. Precizně vypracovaný reflektor s podporou tvrzeného ultra čirého ochranného skla s antireflexním povrchem vytváří plný a široký světelný kužel.

Materiálem pro výrobu těla svítilny je odolná slitina leteckého hliníku. Jeho povrch je eloxován dle normy HEIII military. Vodotěsnost je garantována normou IPX-8 až do hloubky dvou metrů a nárazuvzdorná je při pádu až z výšky 1,5 metru.

Nitecore MH41, vlastnosti a parametry z ní dělají takřka univerzálního pomocníka. Určitě k ní najdou cestu všichni, kteří holdují myslivosti a lovu, pohybují se v těžkém a nepřehledném terénu při pátracích nebo průzkumných akcích.