Nitecore MT06

Nitecore MT06

Praktická a skladná svítilna ve stavu designového pera, pro jejíž výrobu byl použit pouze kov. Hlavní součástí svítilny je LED, která dosahuje maximálního svitu 165 lumen. Tento světelný výkon je pro svítilnu této velikosti poměrně obdivuhodný. Druhý světelný režim, který lze na svítilně nastavit je roven 35 lumenům. Tyto hodnoty svitu vyhovují běžnému používání svítilen. Co se vzdálenosti, na kterou je možné zaznamenat, existuje zde hraniční limit 92 metrů.

Zdroj energie u svítilny Nitecore MT06 tvoří výhradně AAA baterie, v počtu dvou kusů. Při použití nových či nabitých baterií typu AAA je možné nechat svítilnu v provozu po dobu až 5 hodin a 15 minut. Lze použít jak alkalické, tak Ni-MH baterie, svítilna je uzpůsobena použití obou těchto rozdílných baterií.

Svítilnu lze sepnout prostřednictvím spínače, který lze ovládnout pouze jednou rukou, je tedy velice praktickým zařízením i pro pracující. Pro použití při práci i v náročných podmínkách byla svítilna vedle celokovového těla vybavena také tvrzeným ultra čirým sklíčkem. Celá svítilna je vodotěsná a nárazuvzdorná, potápět se s ní lze až do hloubky dvou metrů. Svítilna rovněž neutrpí vážnější poničení v případě pádu z výšky až jeden a půl metru.

Svítilnu lze díky vestavěnému klipu uchytit na pásek nebo na kapsu, díky malé velikosti je svítilna nenápadným zařízením a lze ji nosit v kapse u saka jako propisovací tužku. Svítilna jednoduše padne do ruky a s váhou 22 gramů bez baterií je skutečně lehkým zařízením, především zásluhou použité slitině hliníku. Svítilnu lze na blízko použít při výkonu různých profesí, je vhodná i pro oční lékaře, vzhledem k rychlosti, kterou lze svítilnu uvést do provozu. Svítilna je malá a skladná, lze ji použít také ve stísněných prostorech, například při technických pracích, kdy je nutné vidět součástky zařízení i v malých prostorech.