Nitecore MT21A

Nitecore MT21A

Taktická svítilna využitelná i během na světlo náročných situací. Svítilnu NiteCore lze uvést do provozu použitím i jedné ruky, vzhledem k situování spínače na samém konci svítilny. Toto umístění usnadňuje manipulaci se svítilnou například v pracovních rukavicích. Svítilnu lze tedy najít i ve výbavě bezpečnostních složek, vzhledem k jejímu rychlému uvedení do provozu a jednoduchému ovládání.

Svítilna poskytuje celkem čtyři výkonnostní režimy, přitom na nejvyšší možný výkon lze svítilnou svítit pouze po dobu tří minut. Takzvaný turbo režim dosahuje hodnoty o síle 260 lumen.  V tomto případě paprsky světla vycházející ze svítilny NiteCore MT21A a dosahují vzdálenosti až 200 metrů, ovšem je třeba počítat se skutečností, že o této intenzitě je svítilna schopna svítit po omezeně dlouhou dobu. Jednotlivé režimy mají odlišnou dobu použitelnosti, která přímo závisí na kvalitě a životnosti používaných baterií. Svítilnou je možné svítit nepřetržitě až 55 hodin, ovšem světlo, které bude v tomto případě produkováno, bude rovno patnácti lumenům.

Svítilna se řadí mezi skutečně výkonné a spolehlivé svítilny. Do této kategorie je možné ji zařadit především díky použitým materiálům, které byly klíčem k tomuto úspěchu. Jako zdroj světla byla použita dioda typu CREE XPE, která je ke svému provozu schopna akceptovat jak alkalické, tak i nabíjecí baterie.  Diodou je možné svítit až po dobu padesáti tisíc hodin. Světlo ze zařízení prostupuje skrze tvrzené minerální sklíčko, které je navíc opatřeno antireflexním povrchem.

Svítilna je skvělým společníkem na dovolenou i do práce, je nárazu vzdorná a vodotěsná. Můžete si být tak jisti, že ať se ocitnete v jakékoliv situaci, svítilna NiteCore MT21A vám bude ku pomoci v jakékoliv denní době, kdekoliv na světě.