NiteCore MT26 taktická svítilna

NiteCore MT26 taktická svítilna

Lehká, lehce ovladatelná a spolehlivá – toto všechno splňuje tato taktická svítilna. Vzhledem ke své příznivé velikosti se tak stává nepostradatelnou součástí základních potřeb na delší cesty, ale i do příruční tašky pro případ potřeby, popřípadě nalezne své místo i v jako nezbytná součást výbavy automobilu.

Svítilna NiteCore je schopna poskytnout několik světelných režimů po rozdílně dlouhou dobu svícení. Nejintenzivnější režim turbo, který je v hodnotách lumen roven číslu osm set je možné používat po nejkratší dobu. Ovšem svítilna NiteCore MT26 režim turbo po několika minutách automaticky sníží do režimu vysokého s hodnotou 250 lumen. Tato funkce zabraňuje poškození vnitřních komponentů svítilny, a zvyšuje tak její životnost. Maximální doba svícení, kterou svítilna nabízí, dosahuje až čtyřiceti pěti hodin.

Doba, po kterou je možné svítilnu používat, přímo koreluje s kvalitou použitých baterií. V případě svítilny NiteCore MT26 je za účelem získání svitu o co nejvyšší intenzitě a nejdelší dobu použitelnosti možné použít baterie NiteCore 18650, popřípadě CR123. Ať se rozhodnete jakkoliv, při výběru jednoho z těchto typů baterií rozhodně neuděláte chybu.

V každém případě, svítilnu lze používat ve čtyřech výkonnostních režimem. Po každém spuštění bude aktivován právě ten režim, který byl spuštěn při posledním použití. I samotné užívání svítilny bylo díky sofistikovaným technologickým postupům a dlouhodobým testováním upraveno takovým způsobem, aby bylo co možná nejpohodlnější. Svítilna je pokryta vroubkováním, které zapříčiňuje bezpečnější používání svítilny jak v holých rukách, tak v pracovních rukavicích. Stejně taky i umístění jednoho ze spínačů na samý konec svítilny z boku chráněné kovovými výstupy ve tvaru písmene U.

Svítilna NiteCore MT26 tedy poskytuje velice kvalitní osvětlení, produkované LED diodami a zároveň stavbu těla svítilny, která zabraňuje nechtěnému sepnutí svítilny spínačem na konci svítilny.