Nitecore P20

Nitecore P20

Taktická svítilna, která i přes svou malou velikost nabízí velice slušný světelný výkon. Maximální intenzita svitu, na kterou je možné svítilnu nastavit, dosahuje intenzity svitu 800 lumenů. Toto platí jen pro případ, že je nastaven vysoký světelný režim. Svítilna rovněž disponuje středním světelným módem o 290 lumenech a nízkým se 40 lumeny. Vedle těchto kontinuálních světelných režimů lze svítilnu uvést také do režimu stroboskop, který je k dispozici ve všech třech úrovních intenzity svitu. Podle okolností, které panují v prostředí, ale také podle nároků na kvalitu světla si lze jednoduše zvolit režim, který těmto podmínkám vyhovuje.

Doba, po kterou lze mít tyto režimy aktivované, záleží primárně na typu použitých zdrojů energie, kterými mohou být jak akumulátory typu li-ion 18650, nebo také baterie CR123A. O zbývající energii v bateriích informuje integrovaný indikátor napětí.

Poměrně výjimečnou záležitostí, kterou svítilna nabízí je zabudovaný spínač STROBE READY, kterým lze stroboskop okamžitě uvést do provozu. Stroboskopické, nebo také přerušované svícení, je vhodné jako defenzivní zbraň, ale také jako signální světlo pro osoby, které se vyskytnou v nouzi, například někde v přírodě.

Přední sklo svítilny Nitecore P20 je vyrobeno z minerálního sklíčka, které bylo vylepšeno antireflexní vrstvou. Zbytek těla svítilny je vyroben z leteckého hliníku, který rovněž byl upraven a vylepšen eloxovou vrstvou HAIII.