Nitecore T2s

Nitecore T2s

Světlo kdykoliv a za jakýchkoliv okolností? Není nic jednoduššího za předpokladu, že vlastníte svítilnu Nitecore T2s. Jednoduchost, kompaktnost, účinnost a výdrž. To jsou základní, a nikoliv jediné, vlastnosti dělající z Davida Goliáše.

V jednoduchosti je síla. V případě T2s představovaná pohodlným ovládáním jednou rukou: Rozsvítit, zhasnout a přepínat mezi čtyřmi světelnými režimy: Vysokým (50 lumenů až po dobu 90 minut), Středním (20 lumenů až po dobu 210 minut), Nízkým (2 lumeny až 28 hodin provozu). Čtvrtým režimem je blikání. To vše při délce 73 mm, průměru 12,5 mm a hmotnosti 11 gramů bez baterie AAA, jejímž úkolem je dodávat energii pro LED CREE XP-E (R2). Vyvážený světelný paprsek vzniká také díky hliníkovému reflektoru a tvrzenému ultra čirému minerálnímu sklu s anti-reflexním povrchem.

Svítilna T2s udivuje i dalšími nezanedbatelnými přednostmi. Vysoce účinný řídící obvod garantuje stabilní intenzitu jasu ve všech světelných režimech, což u svítilen tohoto typu a rozměru není samozřejmostí. Odolnost vůči nárazům je dána povrchovou úpravou dle normy HA III military a vodotěsnost až do hloubky 2 metry normou IP X-8. Navíc tato svítilna splňuje evropské CE a RoHS certifikace.

Ideálnějšího společníka ať už do společnosti nebo na cesty, než jakým je Nitecore T2s najdete jen ztěžka. Můžete ho jednoduše připnout ke kroužku na klíče od bytu či od auta, případně k čemukoliv jinému. Díky odnímatelné nerezové sponě lze T2s snadno schovat do kapsičky u saka nebo košile.

Svítilna T2s znamená konec zdlouhavému nahmatávání klíčové dírky, konec potíží zhasne-li pouliční osvětlení nebo vypadnou-li v bytě pojistky. Je-li po ruce, tak sebevětší tma nemá šanci a musí svůj boj prohrát. Pohotovou svítilnu jistě ocení i partnerka v přítmí divadelní lóže, když jí upadne náušnice.

Každý, kdo chce být IN, neváhá a pořídí si Nitecore T2s.