Nitecore TM06

Nitecore TM06

Svítilna, která se svým výkonem řadí mezi vysoce výkonná zařízení, jejichž kompaktnost a právě výkon ohromí prakticky každého. Pro dosažení vysokých výkonů, v tomto případě o maximální síle 3 800 lumen, je potřeba dodat rovněž odpovídající napájecí zařízení.

Zcela vhodnou volbou pro účely napájení svítilny Nitecore TM06 jsou jednoznačně Li-Ionové články 18650, které v počtu čtyř kusů poskytují dostatečné množství energie pro zajištění optimálního svitu. Zdrojem světla u této svítilny jsou také čtyři LED CREE, které tvoří svit viditelný do vzdálenosti až 334 metrů.

Svit lze u svítilny Nitecore TM06 regulovat prostřednictvím dvou bočních spínačů, kterými, lze zvolit intenzitu daného režimu. Rozmezí světelných módů se pohybuje od již zmíněných 3800 lumen, až po 3 lumeny. V souvislosti s intenzitou svitu (celkem lze svítit 5 režimy) se odvíjí také doba použitelnosti svítilny. Maximálních uvedených hodnot lze dosáhnout v případě použití výše uvedených baterií. Konkrétní doba použití na jednu sadu baterií je u režimu turbo (3800 lumen) rovna čtyřiceti pěti minutám. Další světelné režimy, svítící i v řádech tisíců lumen je možné používat až několik hodin.

O stavu použitých baterií je uživatel svítilny neustále informován prostřednictvím zabudovaného indikátoru. Z konstrukčního hlediska lze zmínit především přední ultra čiré sklíčko, které disponuje oboustranným antireflexním povrchem, který zlepšuje celkovou kvalitu svitu. Tohoto kvalitního svitu by nebylo docíleno, pokud by nebyly použity kvalitní součásti svítilny, především čtyři LED CREE, které jsou hlavním důvodem výrazného osvětlení, který tato svítilna od společnosti Nitecore produkuje.

Svítilna je chráněna nerezovým kroužkem, který izoluje vnitřní části svítilny, zároveň je výrobek voděodolný i nárazu vzdorný.