Nitecore TM06S

Nitecore TM06S

Ten, kdo hledá extrémní výkonnost, nemůže minout sérii svítilen Tiny Monster bez povšimnutí. Robustní svítilny pro řešení robustních úkolů. Jednou z nich je Nitecore TM06S připravena posloužit v každém prostředí a v každé situaci. Aby také ne, když patří k nejvýkonnějším ve své kategorii. Velkým plusem je intuitivní ovládání dvoustupňovým spínačem ne nepodobným spoušti fotoaparátu. Všechny světelné režimy jsou tak dosažitelné jednoduše a pohodlně. Kromě toho je svítilna vybavena taktickým patním spínačem.

Zdrojem světla TM06S jsou čtyři diody LED CREE XM-L U3 napájené čtyřmi akumulátory 18650 Li-lon nebo osmi CR123. Maximální výkon v režimu Turbo je neuvěřitelných 4 000 lumenů schopných osvítit cíl do vzdálenosti 359 metrů, a to po dobu až jedné hodiny. Další čtyři standardní režimy jsou slabší. Vysoký 1 500 lumenů až 4 hodiny, Střední 480 lumenů víc jak 11 hodin, Nízký 160 lumenů až 32 hodin a Nejnižší 3 lumeny až 560 hodin. Samozřejmě nesmějí chybět ani tři speciální režimy Stroboskop, Maják a SOS.

Elektronika vybavuje Nitecore TM06S několika komfortními funkcemi. Především moderní technologií regulace teploty (ATR) bránící přehřátí, což je při daném výkonu velmi důležité. Dále se jedná o indikátory zobrazující jednak stav napětí baterie (patentováno), jednak zbytkové napětí v akumulátorech s přesností 0,1 voltu.

Kvalitě světla TM06S nemalou měrou přispívá digitálně optická technologie integrovaná v reflektoru a tvrzené ultra čiré přední sklíčko s oboustranným anti reflexním povrchem. To vše chrání před poškozením čelní kroužek z nerezové oceli. Tělo svítilny je vyrobeno ze slitiny leteckého hliníku s povrchem eloxovaným dle normy HAIII Military. Svítilna je nárazuvzdorná při pádu až z výšky 1,5 metru a vodotěsná při ponoru do dvou metrové hloubky.

Vybaveni svítilnou TM06S se můžete vydat do jakékoliv tmy, i té černější než noc bez měsíčního svitu. Třeba jako objevitel do jeskyně, která po milionech let pozná, zač je toho kužel světla.