Nitecore TM11

Nitecore TM11

Svítilna, kterou dokonale vystihuje dvouslovný popis „malá a výkonná“. Svítilna Nitecore TM11 z řady monster je při své velikosti necelých 14 cm schopna vyprodukovat svit o síle 2000 lumenů. Svítilna je zkonstruována jako poměrně široký produkt, který je díky této vlastnosti snadněji uchopitelný v ruce.
 

Jak již bylo řečeno, svítilna dosahuje při režimu turbo svitu o síle 2000 lumen. Vzhledem k tomu, že se jedná o skutečně vysoký výkon, při dlouhodobějším používání tohoto režimu se svítilna v případě vzniku rizika přehřátí automaticky přepne do vysokého režimu. Tento světelný modus, který dosahuje rovněž velice dobrých hodnot rovných 1100 lumen. Nejmenší možný výkon, na který je možné svítilnu nastavit je roven 200 lumen. Nejnižší režim v případě Nitecore TM11 nalezneme u některých typů svítilen jako jejich největší režim vůbec. Veškeré tyto funkce lze plynule měnit jedním spínačem na těle svítilny Nitecore TM11.
 

Tyto obdivuhodné světelné výkony potřebují samozřejmě odpovídající energii. Pro napájení svítilny lze použít dva různé druhy baterií a pokaždé v jiném počtu. Tato variabilita přináší větší jistotu i při krizových situacích, kdy se jednoduše použijí baterie, které jsou aktuálně dostupné po ruce. V největší nouzi lze svítilnu uvést do provozu pouze při vložení jedné Li-ion baterie, ačkoliv pro normální použití jsou doporučovány baterie čtyři (v případě Li-ion 18650). V okamžiku, kdy je svítilna napájena bateriemi CR123, je nutné do vnitřku svítilny dodat 8 kusů baterií, popřípadě 2 kusy v okamžiku nutnosti spuštění nouzového režimu. O aktuálním stavu baterie či baterií neustále informuje indikátor stavu napětí baterie.
 

Svítilna je vzhledem ke svému robustnímu tělu nárazuvzdorná a vodotěsná až do hloubky dvou metrů.