Nitecore TM15

Nitecore TM15

Svítilna, jejíž charakteristické vlastnosti odpovídají zařízením nacházejících se v nevýkonnější kategorii ručních baterií. Máte v plánu dobrodružnou dovolenou? Potřebujete intenzivní světlo v prostoru větším než je běžná místnost? Pokud ano, našli jste tu pravou svítilnu, která vám výše uvedené a další služby bez problémů poskytne.

Svítilna Nitecore TM15 vedle svých nadstandardních výkonů nabízí mnoho dalších výhod. Vzhledem k tomu, že v rámci nejvýkonnějšího režimu poskytuje intenzitu svitu o síle 2450 lumenů, je zřejmé, že k tomuto výkonu je potřeba dostatečná energie z baterií. V případě této svítilny je možné použít baterie Li-Ion, popřípadě CR123. Jejich počet je však odlišný a v zásadě variabilní, jelikož v případě nouze je svítilna funkční i při vložení pouze jednoho kusu baterie.

Co se týče funkčních vlastností svítilny, jak již bylo zmíněno, nejvýkonnější světelný výkon je v hodnotách lumen roven číslu 2450. Ovšem režim turbo je vzhledem k vysoké spotřebě energie možné používat pouze po dobu jedné hodiny. Celkově svítilna nabízí 5 světelných režimů. Mód s nejnižším výkonem lze používat po dobu padesáti dvou hodin, přičemž název nejnižší v tomto případě rozhodně není na místě. V případě svítilny Nitecore TM15 nejnižší režim svítí o síle 95 lumen, tedy hodnotě, kterou obvykle disponují průměrné svítilny v běžném světelném režimu.

Vzhledem ke skutečnosti, že výkon svítilny úměrně souvisí s energií v použitých bateriích, svítilna Nitecore TM15 disponuje rovněž indikátorem stavu baterií.

Co se vnějších charakteristik svítilny týče, jedná se o výrobek z odolného, ale lehkého leteckého hliníku s předním sklíčkem odolném proti poškrábání. Svítilna Nitecore TM15 patří jednoznačně mezi výrobky, které lze použít v jakékoliv situaci při outdorových aktivitách či při práci v uzavřených prostorech.