Nitecore TM16GT

Nitecore TM16GT

„Sám jsi ztratil, sám si hledej“. Všichni jsme tu pohádku viděli nespočetněkrát. Král Já První by jistě nalezl Marušku o něco rychleji, kdyby mu pomáhala svítilna TM16GT. Vybavena čtyřmi extrémně výkonnými Cree XP-L HI V3 LED dosahujícím světelného výkonu 3.600 lumenů s dosvitem až na vzdálenost jednoho kilometru. Daleký a široký rozptyl světla umožňuje inovativní reflektor s dokonalou digitální optickou technologií PDOT.

Energii Nitecore TM16GT dodávají čtyři Li-on akumulátory 18650 3,7V. Bezproblémovou funkčnost zajišťuje důmyslná elektronika. Patentovaný integrovaný indikátor zobrazuje stav zbytkového napětí s přesností 0,1 voltu. Riziko přehřátí eliminuje moderní technologie regulace teploty (ATR). Výrobce nezapomněl ani na ochranu proti zkratu.

Neopominutelnou předností TM16GT je efektivní a jednoduché ovládání dvěma tlačítky (patentováno). Ergonomický tvar těla svítilny dává pevný úchop a pohodlnou volbu z pěti režimů kontinuálního svícení: Turbo s výkonem 3.600 lm, Vysoký 1.500 lm, Střední 500 lm, Nízký 210 lm a Ultra nízký 5 lm. No a v nouzi nejvyšší přijdou vhod tři speciální režimy: Stroboskop, SOS a Maják. K dispozici je okamžitý přístup k režimům Turbo, Ultra nízký a Stroboskop. Maximální doba svícení je 1 hodina v Turbo režimu a 610 hodin v režimu Ultra nízký.

Nitecore TM16GT je vyrobena ze slitiny leteckého hliníku s povrchem eloxovaným dle normy HAIII Military, takže něco vydrží. Nárazu vzdornost je zaručena při pádu z výšky 1,5 metru a vodotěsnost při ponoru do hloubky 2 metry (norma IPX-8). Těžko poškoditelné je také ultra čiré a tvrzené přední sklíčko s oboustranným antireflexním povlakem.

Všechny vlastnosti předurčují svítilnu TM16GT k používání při všech outdoorových aktivitách, a to i adrenalinových. Záchranné práce, pohyb v těžkém a nepřehledném terénu včetně průmyslového prostředí. Tam všude přijde vhod extrémně vysoký světelný výkon a nečekaně daleký dosvit.

Zkrátka: Kdo hledá, tak najde.