Nitecore TM26GT

Nitecore TM26GT

Až nečekaně komfortní nabídku v sobě ukrývá vyhledávací svítilna TM26GT.  Její schopnost pracovat v pěti režimech svítivosti od nejvyššího Turbo (3500 lumenů) přes Vysoký (1700 lumenů), Střední (540 lumenů) až po Nízký (95 lumenů) a Nejnižší (3 lumeny) nabízí velice širokou škálu možných využití.

Nedílnou součást svítilny TM26GT představuje plně integrovaný OLED display zobrazující navolený výkon v lumenech, dobu použití, napětí baterie, teplotu a průběh napájení. Uživatel svítilny tak má přehled o aktuálním stavu TM26GT a neohrozí jej nepředvídatelné překvapení v podobě předčasného zhasnutí svítilny a všude přítomné tmy.  Až osm možných režimů světelného výkonu, včetně jeho úrovně, ovládá uživatel pohodlně a jednoduše prostřednictvím dvoustupňového spínače pracujícího obdobně jako spoušť fotoaparátu (vlastní patent výrobce).

Zdrojem světla svítilny jsou 4x LED CREE XP-L HI (V3) s novou, výrobcem patentovanou, plochou formou iluminoforu s dosvitem až do vzdálenosti přesahující 700 metrů Jejich napájení zajišťuje sada článků: buď 4 kusy nabíjecích akumulátorů 18650 nebo 8 kusů lithiových baterií CR123A. Nouzovou situaci bez problémů vyřeší jeden akumulátor nebo dvě baterie. Vzhledem k vysokému výkonu svítilna disponuje elektronickou ochranou bránící přehřátí.

Parametry svítilny TM26GT ji neomylně předurčují pro průzkumné a záchranné operace, pro pohyb v těžkém a nepřehledném terénu. Hmotností (438 gramů bez článků) i rozměry (142 mm délka, 50 mm průměr těla a 68 mm průměr hlavy) je snadno uchopitelná. Svítilna se pyšní odolností proti nárazu při pádu až z výšky 1.5 metru a vodotěsností do hloubky 2 metrů podle stupně krytí IPX-8. Svítilna je vyrobena z vysoce kvalitní slitiny leteckého hliníku a její ultra jasné minerální sklíčko výrobce opatřil anti-reflexní vrstvou.

Se svítilnou TM26GT se můžete bez obav vydat i do každé nepohody.