Nitecore TM36

Nitecore TM36

Svítilna, která patří do kategorie výrobků monster, kam jsou řazeny produkty s extrémním výkonem a vysokou kompaktností. Svítilna Nitecore TM36 je svíticím zařízením, která během maximálního výkonu produkuje světlo o intenzitě 1800 lumenů. Tato hodnota je ale částečně omezena časem. Zabudovaný akumulátor umožňuje svítilnu během tohoto světelného záření používat po dobu devadesáti pěti minut.


S ostatními světelnými režimy se výkonost svítilny Nitecore TM36 úměrně snižuje. Světelné režimy, které dále svítilna poskytuje, dosahují hodnot osm set lumen, čtyři sta lumen, šedesát pět lumen a padesát lumen. Výdrž akumulátoru při těchto světelných módech se pohybuje v rozmezí od necelých šesti hodin po šedesát sedm hodin.


Světlo je výsledkem zabudované LED Luminus SBT 70 je schopna svítit v různé škále pokrývající více jak 1500 lumen, tedy její služby využije široké spektrum zákazníků.
Součástí svítilny Nitecore TM36 je rovněž OLED display, který zobrazuje nepřetržitě aktuální výkon, který je na svítilně nastaven, dobu, po kterou je možné svítilnou svítit bez použití adaptéru, napětí baterie a s ním úzce související teplotu svítilny a v neposlední řadě průběh napájení v okamžiku, kdy je svítilna dobíjena ze sítě.


Akumulátor svítilny je možné dobíjet jak při provozu svítilny, nebo také po vyjmutí adaptéru. Svítilnu lze během připojení k síti používat tedy nepřetržitě. Svítilna je však dobrým společníkem i při outdoorových aktivitách, kdy je schopna dadat světlo i do velkých zatemnělých prostor.