Nitecore TM36 Lite

Nitecore TM36 Lite

V nabídce od společnosti Nitecore lze nalézt mnoho svítilen, které jsou schopny vytvořit skutečně obdivuhodné světelné výkony, ovšem málokteré zařízení je skladné tak, jako Nitecore TM36 Lite. Svítilna NitecoreTM36 Lite patří mezi nejmenší svítilny na světě, které jsou schopny svitu o síle 1 800 lumenů.

Velikost této svítilny nepřekračuje 20 centimetrů, je tedy možné si ji s sebou vzít prakticky kamkoliv. Její služby jsou určeny především pro náročnější segment zákazníků, kteří od svítilny potřebují nejen vysoký výkon, ale také záruku kvalitně odvedené práce z hlediska konstrukce. Svítilna je odolná vůči vodě, proto s ní lze svítit za jakýchkoliv povětrnostních podmínek, nebo dokonce pod vodou.

Nelze ji ovšem považovat za zcela nárazuvzdorné zřízení, protože do její vnější části byl integrován multifunkční OLED display, který informuje mimo jiné o zbývající energii v bateriích. Celkově je ovšem povrch této svítilny opatřen eloxovanou vrstvou dle normy HAIII military.

Pro dosažení odpovídajících výkonů je nutné použít doporučené zdroje energie, jimiž jsou čtyři kusy baterie 18650, popřípadě osm kusů CR123. V obou těchto případech svítilna dosahuje výrobcem garantovaných světelných výkonů, ovšem liší se zde maximální doba dosvitu. Při použití baterií 18650 jsou hodnoty o několik minut či hodin vyšší, úměrně s intenzitou svitu. Tedy, v případě režimu turbo se doba použitelnosti prodlouží o 5 minut (z 55 minut na 60 minut), ale u velmi nízkého režimu s 50 lumeny již rozdíl dělá více jak 7 hodin (z 30 hodin na 37,5 hodiny).

U svítilny Nitecore TM36 Lite, stejně jako u dalších výrobků z této řady lze nalézt ochranu před přehřátím vnitřních komponent.