Svítilna NiteCore P15

Svítilna NiteCore P15

Taktická svítilna NiteCore P15 disponuje perfektně zpracovanou optikou, která zapříčiňuje velice intenzivní paprsek světla. Optika samotná ovšem není zodpovědná za precisní svit. Jedná se o souhru tvrzeného ultra čirého sklíčka, výkonné LED a již zmíněné optiky. Zařízení je uváděno do provozu stisknutím tlačítka na boku svítilny, které svým situováním umožňuje ovládání svítilny pouze jednou rukou.

Doba použitelnosti v rozdílných světelných modech se rozlišuje podle použitých baterií. Svítilna NiteCore P15 akceptuje baterie typu 18650 a CR123A. Ve všech případech svítilna poskytuje stejnou intenzitu svitu, ovšem doba svícení se liší až dvojnásobně.

Jednotlivé světelné režimy se pohybují v rozpětí od 430 lumenů po jeden lumen. Je zcela logické, že nejvyšší světelný režim má nejvyšší spotřebu energie. Baterie se proto mohou velice rychle vyčerpat a před náhlým zhasnutím baterie v okamžiku, kdy o to nejméně stojíte, může zabránit namátkové věnování pozornosti indikátoru napájení. V případě, že je baterie slabá a primárně využíváte jeden z méně náročných světelných modů NiteCore P15, na místě je zabudovaná paměťová funkce svítilny.

Svítilna NiteCore P15 je voděodolným a nárazu vzdorným zařízením. Tyto vlastnosti svítilny jsou splněny díky použitému materiálu, kterým v případě této svítilny je kvalitní hliníková slitina. Voděodolnost výrobku přináší také nerezový kroužek, který se nachází v okolí předního tvrzeného ultra čirého sklíčka.

Svítilna NiteCore P15 jednoznačně poskytuje veškeré vlastnosti, které zákazník od svítilen této kategorie očekává – precizní svit, dlouhodobou výdrž a kvalitní materiál. Svítilna z dílny NiteCore jednoduše opět splňuje vše, co nadstandardní svítilna splňovat má.