Svítilna NiteCore P25

Svítilna NiteCore P25

Taktická svítilna, která jako jedna z mála ve své kategorii svou konstrukcí splňuje multifunkčnost napájení. Nabízí tedy dvojí možnost napájení. Klasickou variantou je vložení baterií typu Li-Ion popřípadě baterií alkalických. Změna ovšem nastává v okamžiku, kdy použijete právě Li-Ionové baterie. Tyto baterie je možné opětovně nabíjet.

Pro jejich nabití není nutné jejich vyjmutí z těla svítilny Nitecore P25, jelikož svítilna disponuje rovněž ukrytým microUSB portem, jehož prostřednictvím, lze bateriím dodat potřebnou energii. Tento port je opatřen krytem, který je voděodolný i nárazu vzdorný, tedy nadstandardní vlastnosti této svítilny zůstaly i s tímto doplňkem zachovány. O stavu použitých baterií neustále informuje indikátor zbývající energii v akumulátoru.

Komponenty, které byly pro výrobu svítilny použity, byly pečlivě vybírány, aby bylo možné docílit co možná největšího světelného výkonu. K dosažení konečného výsledku bylo nutné použít rovněž i precisní optiky, po které je světlo vedeno do vnějšího prostředí. Na samém konci svítilny záření prostupuje skrze minerální sklíčko. Dokonale ostrý světelný kužel je tedy zcela na místě, vzhledem k tomu, že svítilnu lze použít také jako doplněk ke střelným zbraním různých druhů.

Svítilnu je možné používat prostřednictvím osmi režimů, které se mezi sebou liší jak intenzitou svitu, tak doby, po kterou je možné je používat. Nejvyšší možný režim dosahuje intenzity svitu o síle 860 lumen, který je však možné používat pouze po dobu jedné hodiny a čtyřiceti pěti minut. Naopak, režim, který svítí nejnižší intenzitou svitu, je možné mít neustále zapnutý po dobu až 325 hodin. Inteligentní funkce, která spočívá v zapamatování si naposledy spuštěného světelného režimu, zamezuje vzniku situacím, kdy budete muset pokaždé přepínat mezi všemi osmi režimy. Takto váš oblíbený režim zůstane v paměti svítilny až do dalšího zapnutí.