Svítilna TUBE

Svítilna TUBE

Svítilna velice atypického vzhledu, kterou lze díky její kompaktní velikosti s sebou vzít prakticky kamkoliv. Svítilna není určena pro žádné specifické úkony, ovšem velice dobře poslouží při každodenních situacích, kdy je náhle potřeba umělého osvětlení.

Svítilna produkuje svit o síle jednoho až 45 lumen. Od této informace lze odvodit, že nároky na napájení budou skutečně minimální. Pro napájení akumulátoru je do svítilny zabudován USB port, který je právě pro tyto účely určený. Svítilnu TUBE lze po plném nabití používat po dobu až 48 hodin, pokud je ovšem zvolen nejnižší světelný mód.

Největší světelný mód, který je roven již zmíněným 45 lumenům, produkuje svítilna po dobu maximálně jedné hodin. Aby bylo používání této svítilny co nejvíce zjednodušeno, pro její ovládání je používán pouze jeden spínač, kterým lze sepnout jak nízký, vysoký, tak speciální turbo režim. Režim turbo se vyznačuje specifickou vlastností, kterou je plynulá regulace, tedy po určitě době dochází ke snižování intenzity svitu. Ačkoliv je svítilna malá a kompaktní produkuje světlo do obrazce kužele v šířce 100°.

Svítilna je jako celek vyrobena z polykarbonátu, který činí TUBE extrémně odolným zařízením. Svítilna odolává nárazu z výšky až jeden a půl metru. Ke svítilně TUBE je rovněž připevněn nerezový klíčový kroužek, který má nosnost více jak třicet kilogramů.

Délka svítilny nepřesahuje šest centimetrů, vejde se tedy velice pohodlně do ruky. Z hlediska hmotnosti váží svítilna pouhých deset gramů.