O produktech NiteCore

Nitecore P05

Obrázek pro článek Nitecore P05

Úspěšně se rozrůstající rodina taktických svítilen uvítala nového člena Nitecore P05. Představujeme vám mladší sestřenici populární svítilny P10. Je sice menší, ale to nemusí být vždy na škodu. Navíc nabízí prakticky všechny obvyklé standardy pro použití v náročných podmínkách.

Taktické svítilny

Obrázek pro článek Taktické svítilny

Taktika lásky, taktika sportovního klání, taktika války. Pojem „taktika“ prostupuje našimi životy jako červená nit lanovím britského Královského námořnictva. Má kořeny ve vojenství a hovoří o teorii vojenských operací menšího rozsahu a promyšleném jednání. Je-li řeč o armádě, jsme u taktických zbraní a taktická zbraň tvoří nerozlučnou dvojici s taktickou svítilnou.

Nitecore MH20GT

Obrázek pro článek Nitecore MH20GT

Nitecore MH20GT patří do řady svítilen MH, kterou tvoří především taktické a outdoorové svítilny. Velikost – délka 111 mm, průměr těla 25.4 mm a hlavy 31,8 mm – ruku v ruce se světelným výkonem tisíc lumenů a dosvitem do vzdálenosti přes 350 metrů z ní dělají obra mezi trpaslíky. Schovaná v kapse je připravena bez váhání kdykoliv posloužit.

Čelovka Nitecore HC30

Obrázek pro článek Čelovka Nitecore HC30

Není čelovka jako čelovka. Královnou mezi nimi je kompaktní, výkonná a multifunkční Nitecore HC30. Všeobjímající bílé studené světlu jakoby pocházelo z ledového království, nicméně všestrannost zahřeje každé srdíčko.

Zobrazuji 4 (13 - 16 Z celkových 29+)