O produktech NiteCore

Lovecká sada MH25

Obrázek pro článek Lovecká sada MH25

Štamgasti by neměli lézt do hospody bez peněz a myslivci do lesa bez pořádné výbavy. Zejména jde-li o dobrodružství cílící vstříc loveckým zážitkům. Lovecká sada MH25 je to pravé ořechové a správný milovník lesa a lovu by bez ní neměl udělat ani krok.

Nitecore MT40GT

Obrázek pro článek Nitecore MT40GT

Taktika je červená nit táhnoucí se každým plánem od začátku do konce. Ani ten, kdo se vypravuje do světa divoké přírody, ji nesmí zanedbat. A je úplně jedno, zda jde o výlet za humna nebo do divočiny za adrenalinovými zážitky. V každém případě je taktické přibalit taktickou svítilnu do nepohody a špatné či žádné viditelnosti. 

Nitecore MT20C

Obrázek pro článek Nitecore MT20C

Věčnou snahou konstruktérů čehokoliv, včetně svítilen, je minimalizovat velikost a maximalizovat užitečnost. Zářným příkladem je multifunkční taktická svítilna Nitecore MT20C. Nejenže toho hodně umí, ale ani další vlastnosti nejsou k zahození. Ideální partner pro outdoorové aktivity, hlídání objektů i do domácnosti. Díky velikosti a funkci stroboskopu poslouží také jako účinný sebeobranný prostředek.

Nitecore EC4SW

Obrázek pro článek Nitecore EC4SW

V jednoduchosti je síla. Rčení s kořeny v dávném starověku každodenně ukazuje svou pravdivost. Jedním z důkazů je i svítilna Nitecore EC4SW. Speciální výrobní technologie tlakového vstřikování slitiny leteckého hliníku jí dala do vínku vlastnosti nedosažitelné klasickým obráběním, a to ani na CNC strojích.

Zobrazuji 4 (17 - 20 Z celkových 33+)