O produktech NiteCore

Nitecore R25

Obrázek pro článek Nitecore R25

Společnost Nitecore umí vždy překvapit, samozřejmě příjemně. Příkladem je taktická dobíjecí svítilna R25 vybavená vlastním inteligentním dobíjecím dokem. Umí rozpoznat, zda baterie ve svítilně je nabíjecí či ne. Pokud ne, upozorní uživatele blikáním indikátoru na R25. Optimálním zdrojem energie je speciální akumulátor (součást balení) 18650 (NL188DW). Případně je možné použít dvě lithiové baterie CR123A (nejsou součástí balení).

Monster série

Obrázek pro článek Monster série

Monstróznost vyvolává obavy. Slovo „monstrum“ většinou vyvolá představu Frankensteina, případně Vetřelce. Ale ne vždy nadměrnost vede ke zkáze a ničení. Například Tiny Monster série výrobce svítilen všeho druhu Nitecore přinese prospěch každému, kdo potřebuje vidět dobře a daleko. Výraz „Monster“ popisuje velikost, ale především výkon.

Nitecore TM28

Obrázek pro článek Nitecore TM28

Jedna z lidových moudrostí praví, že co je malé, to je milé. Nic proti tomu, ale čas od času přijdou vhod i giganti. Příkladem může být Nitecore TM28 QUADRAY, nefalšovaný Goliáš mezi svítilnami. Goliáš jak velikostí, tak výkonem a mnoha dalšími vychytávkami. I přes Davidovo vítězství není marné mít extrémní sílu na své straně.

Čelové svítilny

Obrázek pro článek Čelové svítilny

Treking, turistika, kempování, stanování, trempování, horolezectví, jeskyňaření, rybaření, lov se zbraní nebo fotoaparátem, záchranářství a další více či méně adrenalinové aktivity. Nelze zapomenout ani na práci, zkrátka na veškerou činnost, při níž jsou zapotřebí dvě věci: Vidět a mít obě ruce volné. Co má předchozí výčet společného? 

Zobrazuji 4 (5 - 8 Z celkových 21+)