O produktech NiteCore

Nitecore HA20

Obrázek pro článek Nitecore HA20

Čelová svítilna. Jednoduchý a praktický služebníček. Kopíruje směr pohledu svého nositele a ponechává obě ruce volné k různorodé činnosti. Oblíbená cyklisty, jeskyňáři, tuneláři razícími tunely v horninách. V případě finančních tunelářů vhodná i jako policejní svítilna. Zkrátka žijí mezi námi tací, kteří bez kvalitní čelovky nedají ani ránu. Mezi ty nejkvalitnější patří Nitecore HA20.

Lovecké svítilny

Obrázek pro článek Lovecké svítilny

Do lesa na čekanou a se svítilnou? Proč ne, myslivci mívají práci i za tmy a na lov chodí nejen ve dne. Je nad slunce jasnější, že potřebují do výstroje jak vhodnou zbraň a oblečení, tak kvalitní loveckou svítilnu. Takovou, aby neměli strach jít do lesa. To předpokládá množství sofistikovaných vlastností, které usnadní myslivcům a lovcům život.

Turistické svítilny

Obrázek pro článek Turistické svítilny

Kam turisté, kam jdete, kdepak večer budete? V ideálním případě pod střechou, chráněni před nepříznivým povětřím a nočními běsy. V horším případě pod stanem a nejhůře, bágl na zádech a oči navrch hlavy ve snaze proniknout houstnoucí tmou a nesejít z cesty.

Nitecore LR30

Obrázek pro článek Nitecore LR30

Jsou situace, kdy klasická baterka už zkrátka nestačí. Kupříkladu potřebujeme-li osvítit ucelený prostor, ať už v interiéru nebo exteriéru. Určitou berličkou, byť účinnou, může být difusní filtr nebo kužel nasazený na hlavu svítilny. Ale provizorium zůstane provizoriem a neposkytne ostatek komfortu.

Zobrazuji 4 (9 - 12 Z celkových 25+)